دسته‌بندی نشده

تفاوت سیستم دزدگیرهای فروشگاهی و دزدگیرهای اماکن

دزدگیر اماکن

تفاوت سیستم دزدگیرهای فروشگاهی و دزدگیرهای اماکن

دزدگیر فروشگاهی:

دزدگیرهای فروشگاهی با نام های گیت فروشگاهی، گیت ضدسرقت، دزدگیر ضدسرقت، دزدگیر لباس، دزدگیر پوشاک، دزدگیرهایپرمارکت نیز شناخته شده اند.

این دزدگیرها برای جلوگیری از به سرقت رفتن کالاهای فروشگاه ها، هایپرمارکت ها، کتابخانه ها، عینک فروشی ها و دیگر کالاهایی که احتمال به سرقت رفتن انها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های دزدگیرهای فروشگاهی مبتنی بر تکنولوژی RFID هستند که از دوبخش زیر تشکیل شده اند:

  • آنتن گیت ضدسرقت فروشگاهی
  • لیبل یا تگ یا سنسور RFID

تگ یا لیبل فروشگاهی تجهیزاتی هستند که سنسور RFID در آن قرار گرفته است.

از طرفی آنتن دزدگیر جلوی درب فروشگاه قرار گرفته شده است که درحال پخش امواج رادیویی با فرکانس خاصی میباشد که این امواج در حال شناسایی سنسورهای RFID موجود در لیبل و تگ ها میباشند و هنگام عبور از آن اعلام سرقت میکنند.

کاربرد سیستم دزدگیر فروشگاهی

در این نوع سیستم تگ و لیبل برروی وسایل فروشگاه نصب و یا چسبیده شده است و تنها با عبور از کنار آنتن و درب فروشگاه شناسایی شده و آلارم به صدا در می آید.

از آنجایی که این سیستم از صدای آلارم پایینی برخوردار است و سارقان میتوانند با صرف زمان این سیستم را از کار بیندازند بنابراین این سیستم تنها برای زمانی کاربرد دارد که فروشگاه باز میباشد و هنگام خروج وسیله آلارم میدهد.

تفاوت دزدگیرهای اماکن و دزدگیرهای فروشگاهی

هردو سیستم دزدگیر برای جلوگیری از سرقت بکار گرفته میشود اما سیستم دزدگیرهای فروشگاهی برای زمانی کاربرد دارد که فروشگاه باز میباشد اما دزدگیر اماکن برای زمانی کاربرد دارد که فروشگاه تعطیل میباشد .

زمانی که منزل یا فروشگاه خالی از سکنه باشد سارقان به راحتی میتوانند وارد آن مکان شده و وسایل آنجا را به سرقت ببرند.

برای جلوگیری از سرقت ، بهترین گزینه استفاده از دزدگیر اماکن میباشد.

دزدگیر اماکن

سیگنال های هشداری سنسور به صورت بی سیم و یا با استفاده از سیم به پنل دزدگیر انتقال می یابند و با انتقال چنین سیگنال هایی پنل دزدگیر شروع به آلارم کشیدن میکند و به مسئول یا صاحب آن مکان زنگ زده و پیامک ارسال میکند.

برای خرید دزدگیر اماکن باکیفیت و کارایی فوق العاده میتوانید به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دزدگیر اسا

دزدگیر اماکن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.